FORUM ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΑΣ NIVA
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ Empty ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ

Δημοσίευση  NIKVILLIOTIS Δευ Μαρ 01, 2010 8:26 pm

Παίδες καλησπέρα.
Λοιπόν σήμερα είχα πάει στη "μαμά'' LADA και μίλησα με τον κο Φώτη και τον κο Χριστοδουλίδη, σχετικά με την προβολή από το forum των πινάκων ''ΣΥΝΕΡΓΑΖΌΜΕΝΩΝ ΣΥΝΕΡΓΕΊΩΝ με LADA Hellas".
Μου απάντησαν και οι δύο ότι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα για την προβολή τους ,διότι οι εν λόγω πίνακες δίνονται στους πελάτες LADA με την αγορά αυτικινήτου , γιά την καλύτερη εξυπηρέτηση τους , πολύ δε περισσότερο βοηθάνε αυτούς που διαμένουν ή μετακινούνται στη επαρχία.
Επίσης η προβολή τους (από forum LADA) , βοηθάει και κατόχους LADA που δεν τους είχαν δοθεί παλαιότερα με την αγορά LADA , ή αγόρασαν το αυτοκίνητο από 2ο χέρι.
Με λιγα λόγια "ΟΥΔΕΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Η ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΟΥΣ από το forum

NIKVILLIOTIS

Αριθμός μηνυμάτων : 90
Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2010
Ηλικία : 65
Τόπος : Μικροχώρι-ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ Empty Απ: ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ

Δημοσίευση  Admin Δευ Μαρ 01, 2010 9:52 pm

NIKVILLIOTIS έγραψε:Παίδες καλησπέρα.
Λοιπόν σήμερα είχα πάει στη "μαμά'' LADA και μίλησα με τον κο Φώτη και τον κο Χριστοδουλίδη, σχετικά με την προβολή από το forum των πινάκων ''ΣΥΝΕΡΓΑΖΌΜΕΝΩΝ ΣΥΝΕΡΓΕΊΩΝ με LADA Hellas".
Μου απάντησαν και οι δύο ότι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα για την προβολή τους ,διότι οι εν λόγω πίνακες δίνονται στους πελάτες LADA με την αγορά αυτικινήτου , γιά την καλύτερη εξυπηρέτηση τους , πολύ δε περισσότερο βοηθάνε αυτούς που διαμένουν ή μετακινούνται στη επαρχία.
Επίσης η προβολή τους (από forum LADA) , βοηθάει και κατόχους LADA που δεν τους είχαν δοθεί παλαιότερα με την αγορά LADA , ή αγόρασαν το αυτοκίνητο από 2ο χέρι.
Με λιγα λόγια "ΟΥΔΕΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Η ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΟΥΣ από το forum

Να σε καλά Νίκο. Ευχαριστούμε για την ενημέρωση.
Τον Φώτη τον ξέρω προσωπικά και πραγματικά τον θεωρώ πολύ αξιόλογο άνθρωπο. Δεν μου κάνει καμία εντύπωση η απάντηση που σου έδωσαν. Κοινή λογική.
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 158
Ημερομηνία εγγραφής : 08/05/2009
Ηλικία : 50

http://nivagr.forumaction.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ Empty Απ: ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ

Δημοσίευση  takis niva Παρ Μαρ 05, 2010 7:34 pm

Σωστο!!!!!!!!Τι ποιο απλο.Κοινη λογικη Exclamation

takis niva

Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2010
Τόπος : Αθηνα-Ικαρια

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης