FORUM ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΑΣ NIVA
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΣΤΟ ΚΡΥΟ ΠΑΙΡΝΕΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΜΠΡΟΣΤΑ

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΣΤΟ ΚΡΥΟ ΠΑΙΡΝΕΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΜΠΡΟΣΤΑ Empty ΣΤΟ ΚΡΥΟ ΠΑΙΡΝΕΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΜΠΡΟΣΤΑ

Δημοσίευση  StefanosR Κυρ Δεκ 04, 2011 3:26 pm

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΔΕΝ ΕΠΕΡΝΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ..... ΥΣΤΕΡΑ ΠΗΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΝΑΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ Τ ΕΒΑΛΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΕ ΜΙΑ ΔΙΚΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥ...... ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΓΑ ΑΜΕΣΩΣ ΣΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...ΕΚΕΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΗΘΕΛΕ ΑΛΛΓΜΑ Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ....ΟΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΑΛΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΠΗΓΑ ..ΤΟΤΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ ΧΑΝΕΙ ΡΕΥΜΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΞΕ ΠΩΣ ΤΟ ΛΑΜΠΑΚΙ ΤΗΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ ΣΤΟ ΤΑΜΠΛΟ ΜΙΑ ΑΝΑΒΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΛΙΓΟ Ή ΚΑΘΟΛΟΥ..... ΜΕΤΑ ΒΡΗΚΑ ΕΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΟ ΣΤΟ ΔΥΝΑΜΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΑΞΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ....... ΜΙΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ???????

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!!!
StefanosR
StefanosR

Αριθμός μηνυμάτων : 69
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2011
Ηλικία : 56
Τόπος : ΚΑΡΔΙΤΣΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΤΟ ΚΡΥΟ ΠΑΙΡΝΕΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΜΠΡΟΣΤΑ Empty Απ: ΣΤΟ ΚΡΥΟ ΠΑΙΡΝΕΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΜΠΡΟΣΤΑ

Δημοσίευση  KYNIGOSDK Δευ Δεκ 05, 2011 7:48 pm

[quote="StefanosR"]ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΔΕΝ ΕΠΕΡΝΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ..... ΥΣΤΕΡΑ ΠΗΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΝΑΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ Τ ΕΒΑΛΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΕ ΜΙΑ ΔΙΚΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥ...... ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΓΑ ΑΜΕΣΩΣ ΣΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...ΕΚΕΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΗΘΕΛΕ ΑΛΛΓΜΑ Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ....ΟΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΑΛΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΠΗΓΑ ..ΤΟΤΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ ΧΑΝΕΙ ΡΕΥΜΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΞΕ ΠΩΣ ΤΟ ΛΑΜΠΑΚΙ ΤΗΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ ΣΤΟ ΤΑΜΠΛΟ ΜΙΑ ΑΝΑΒΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΛΙΓΟ Ή ΚΑΘΟΛΟΥ..... ΜΕΤΑ ΒΡΗΚΑ ΕΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΟ ΣΤΟ ΔΥΝΑΜΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΑΞΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ....... ΜΙΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ???????

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!!![/quote Μπουζι μπουζοκαλωδια εχεις αλλαξει?Το δυναμο ο ηλεκτρολογος το μετρησε αν φορτιζει καλα?Καλα εχει διαροη το ρευμα και ο ηλεκτρολογος τι εκανε μονο την μπαταρια αλλαξε?Αν εχει διαρροη θα σου φαει και αυτη την μπαταρια και ας ειναι και καινουργια. Shocked Πηγαινε το σε ενα ηλεκτρολογο τις προκοπης ωστε να ασχοληθη λιγο με το αμαξι καποιος θα υπαρχει αλλος στην περιοχη και βλεπουμε.
KYNIGOSDK
KYNIGOSDK

Αριθμός μηνυμάτων : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 01/12/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΚΟΤΥΛΙΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΤΟ ΚΡΥΟ ΠΑΙΡΝΕΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΜΠΡΟΣΤΑ Empty Απ: ΣΤΟ ΚΡΥΟ ΠΑΙΡΝΕΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΜΠΡΟΣΤΑ

Δημοσίευση  StefanosR Δευ Δεκ 05, 2011 10:27 pm

Ο ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΤΑ ΚΟΙΤΑΞΕ ΟΛΑ........ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ cheers
StefanosR
StefanosR

Αριθμός μηνυμάτων : 69
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2011
Ηλικία : 56
Τόπος : ΚΑΡΔΙΤΣΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης