FORUM ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΑΣ NIVA
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

μαμά LADA

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

μαμά LADA Empty μαμά LADA

Δημοσίευση  NIKVILLIOTIS Πεμ Μαρ 11, 2010 10:06 pm

Χθές , βρισκόμενος σε πορεία στην Ε.Ο με 130Km , μου άναψε το λαμπάκι του engine, και έκοψε η ταχύτητα του αυτοκινήτου. Σταματάω δεξιά , και στον υπολογιστή έγραφε "αισθητηρας εκκεντροφόρου". Χθές το βράδυ και σήμερα το πρωί (κρύο) δεν έπαιρνε μπρός.
Βέβαια από καιρό , είχα διαπιστώσει μια πτώση στην απόδοση του αυτοκινήτου.
Το πήγα στη "μαμά" , και τα παιδιά το άλλαξαν ΑΜΕΣΩΣ!!!!
Σε 20' είχα φύγει.
Ταχεία εξυπηρέτηση.
Χωρίς να θέλω να κάνω διαφήμηση της αντιπροσωπείας , αλλά όσες φορές έχω πάει , όλα τα παιδιά είναι πρόθυμα να με εξυπηρετήσουν , και περισσότερο ο Φώτης , ο οποίος μάλιστα δεν γνώριζε για το νέο forum.
ΝΙΚΟΣ ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ


Έχει επεξεργασθεί από τον/την NIKVILLIOTIS στις Παρ Μαρ 12, 2010 10:08 pm, 1 φορά

NIKVILLIOTIS

Αριθμός μηνυμάτων : 90
Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2010
Ηλικία : 65
Τόπος : Μικροχώρι-ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

μαμά LADA Empty Απ: μαμά LADA

Δημοσίευση  Admin Παρ Μαρ 12, 2010 6:59 pm

NIKVILLIOTIS έγραψε:Χθές , βρισκόμενος σε πορεία στην Ε.Ο με 130Km , μου άναψε το λαμπάκι του engine, και έκοψε η ταχύτητα του αυτοκινήτου. Σταματάω δεξιά , και στον υπολογιστή έγραφε "αισθητηρας εκκεντροφόρου". Χθές το βράδυ και σήμερα το πρωί (κρύο) δεν έπαιρνε μπρός.
Βέβαια από καιρό , είχα διαπιστώσει μια πτώση στην απόδοση του αυτοκινήτου.
Το πήγα στη "μαμά" , και τα παιδιά το άλλαξαν ΑΜΕΣΩΣ!!!!
Σε 20' είχα φύγει.
Ταχεία εξυπηρέτηση.
Χωρίς να θέλω να κάνω διαφήμηση της αντιπροσωπείας , αλλά όσες φορές έχω πάει , όλα τα παιδιά είναι πρόθυμα να με εξυπηρετήσουν , και περισσότερο ο Φώτης , ο οποίος μάλιστα δεν γνώριζε για το νέο forum.

Καταλαβαίνω Νίκο ότι μπορεί να μη το κάνεις με διάθεση διαφήμισης. Ωστόσο καλό θα ήταν τέτοιες δημοσιεύσεις να γίνονται επώνυμα (όνομα - επίθετο στο τέλος του post). Αυτό το τονίζω γιατί υπάρχουν και άλλα καλά συνεργεία που ασχολούνται με το Niva και ίσως είναι άδικο για αυτά να μην αναφερόμαστε καθόλου παρά μόνο στα κεντρικά.
Έτσι το πράγμα φαίνεται μονόπλευρο και είναι ένα είδος έμμεσης διαφήμισης. Καλό είναι να κρατάμε τις ισσοροπίες. Χαίρομαι για την καλή εξυπηρέτηση της μαμάς.
Θέλω να πιστεύω πως η καλή εξυπηρέτηση ισχύει για όλο τον κόσμο που έχει Niva άσχετα αν κάποιος απευθύνεται προσωπικά στον Φώτη ή όχι.

ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 158
Ημερομηνία εγγραφής : 08/05/2009
Ηλικία : 50

http://nivagr.forumaction.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

μαμά LADA Empty Απ: μαμά LADA

Δημοσίευση  NIKVILLIOTIS Παρ Μαρ 12, 2010 9:28 pm

Έχεις δίκιο Γιώργο!!!!!!!!!!!
Όντως υπάρχουν και άλλα , πολύ καλά συνεργεια , εκτός της αντιπροσωπείας.

NIKVILLIOTIS

Αριθμός μηνυμάτων : 90
Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2010
Ηλικία : 65
Τόπος : Μικροχώρι-ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης