FORUM ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΑΣ NIVA
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πουλάω το θηριακι μου...δυστηχώς (Lada Niva '99 με αρκετά extra)

Πήγαινε κάτω

Πουλάω το θηριακι μου...δυστηχώς  (Lada Niva '99 με αρκετά extra) Empty Πουλάω το θηριακι μου...δυστηχώς (Lada Niva '99 με αρκετά extra)

Δημοσίευση  gbrl niva Πεμ Νοε 07, 2013 8:07 pm

Καλησπέρα στην σε όλη την παρέα!
Πως τα φέρνει καμοιά φορά η ζωή και κάνουμε πράγματα που δεν θέλουμε...(είμαι σίγουρος ότι γινομαι κατανοητός...)
Έφτασε η ώρα κι έφτασα κι εγώ στο να αποχωριστώ το θηριάκι μου που με τόσο μεράκι...με τόσο κόπο, με τόσο χρόνο και με τόσο...χρημα φρόντιζα...
Το θηριάκι μου λοιπόν, έχει :
δισκόφρενα μπρός - πίσω, καινούρια σεβρώ, συναγερμός, μαγνητικές κλειδαριες, σχάρα, υπερυψωμένο, μπάρες, σκαπολάτια, καινουριο ψυγειο μηχανης, κουνουπιέρα, ταπλώ νεου τύπου, τσέπες, κονσόλα νέου τυπου, έξτρα διακόπτης για τα βεντιλατέρ (καινουρια & 2πλά), βαση ρεζέρβας πίσω, πλαφονιέρα νέου τύπου, νεοι υαλοκαθαριστηρες, a/c, φως στο πορτπαγκαζ, προβολέας πίσω, σπορ τιμόνι, κοντέρ νέο, καινουρια καθησματα μπροστά, επιλογέας καυσιμου υγραέριο/βενζινη, ζάντες αλουμινιου, θόλοι πλαστικοι νεοι, εξτρα προβολεις halogen, δυναμό καιν/ριο iskra, καινουρια μιζα, καιν. αντλια νερου, καιν. αντλια βενζινης, βάση για κουτι σκυλων πίσω, λάστιχα on/off road (δεν εχουν κανει 10.000 km), κλπ δεν έχει βγεί off road ποτε, είναι απο πρόσφατο σερβις, κ.α.
Δώρο σασμάν ανακατασκευασμενο.
Με λίγα λόγια το αυτ/το είναι όλο σχεδον, ανακατασκευασμένο και άψογο.
Θέλει μόνο αλλαγή της πίσω πόρτας, βάψιμο και μόνωση( σκουριές έχει αλλά αντιμετοπίζονται)

Το αυτ/το είναι σε πολύ καλή κατάσταση αλλά λογω οικονομικων δυσκολιων...το πουλάω...δυστηχώς...
Η τιμή είναι συζητησιμη εννοειται

το βλέπετε εδώ:
http://www.car.gr/classifieds/cars/view/4249009/
Ευχαριστώ
gbrl niva
gbrl niva

Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης