FORUM ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΑΣ NIVA
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

NA MAI KAI ΓΩ!

Πήγαινε κάτω

NA MAI KAI ΓΩ! Empty NA MAI KAI ΓΩ!

Δημοσίευση  _??????? Τετ Μάης 26, 2010 9:16 pm

Καλησπερα και απο μενα! ειμαι ο Γιωργος απο Αχαρναι και μολισ τωρα εκανα εγγραφη και ειμαι τρελλαμενος με το νιβα. Συγχαρητηρια για την ιδεα σας να αναδειξετε το νιβα γιατι απο τους περισσοτερους ειναι πολυ παρεξηγημενο χωρις ομως να ξερουνε οτι ειναι πολυ καλυτερο απο αρκετα ακριβοτερα μοντελα. Δεν εχω νιβα αλλα θα ηθελα να αποκτησω ενα και αυριο αν γινοταν. bounce bounce bounce

_???????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

NA MAI KAI ΓΩ! Empty Απ: NA MAI KAI ΓΩ!

Δημοσίευση  Admin Πεμ Μάης 27, 2010 10:59 pm

_ΓΙΩΡΓΟΣ έγραψε:Καλησπερα και απο μενα! ειμαι ο Γιωργος απο Αχαρναι και μολισ τωρα εκανα εγγραφη και ειμαι τρελλαμενος με το νιβα. Συγχαρητηρια για την ιδεα σας να αναδειξετε το νιβα γιατι απο τους περισσοτερους ειναι πολυ παρεξηγημενο χωρις ομως να ξερουνε οτι ειναι πολυ καλυτερο απο αρκετα ακριβοτερα μοντελα. Δεν εχω νιβα αλλα θα ηθελα να αποκτησω ενα και αυριο αν γινοταν. bounce bounce bounce

Καλώς ήρθες κατ αρχήν.
Ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια. Και βέβαια μπορείς να αποκτήσεις ένα Niva είτε καινούργιο είτε μεταχειρισμένο σε καλή κατάσταση με λογικό κόστος.
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 158
Ημερομηνία εγγραφής : 08/05/2009
Ηλικία : 50

http://nivagr.forumaction.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης