FORUM ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΑΣ NIVA
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub

+7
sputnik
dimitris_tl
Tefkros
KYNIGOSDK
panoskorinthos
Dachar
valdemar
11 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub Empty Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub

Δημοσίευση  valdemar Πεμ Σεπ 30, 2010 12:30 pm

Αγαπητοί σύντροφοι καλώς σας βρίσκω και καλορίζικο το νέο forum. Είμαι μέλος και στο nivaclub, όπως και πολλοί από σας. Επειδή δημιουργήθηκε (μάλλον δημιούργησα) ένα πρόβλημα λόγω αλλαγής email, έκτοτε ο λογαριασμός μου είναι απενεργοποιημένος. Έκανα νέα εγγραφή. τίποτα! Θα παρακαλούσα αν μπορεί κάποιο από τα μέλη σας να μεσολαβήσει για την επανενεργοποίηση του λογαριασμού μου, γιατί εγώ προσωπικά δε μπορώ πλέον να στείλω ούτε π.μ. Θα εκτιμούσα πολύ τη συμβολή σας.
Y.Γ. Με την ευκαιρία θα ήθελα να αλλάξω και το όνομα από valdemare σε valdemar.
Φιλικά
valdemar

valdemar

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub Empty Απ: Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub

Δημοσίευση  Dachar Πεμ Σεπ 30, 2010 6:13 pm

Θα ανοιξω ενα θεμα εκει η θα στειλω ενα πμ και θα σε ενημερωσω.

Dachar

Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub Empty Απ: Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub

Δημοσίευση  Dachar Δευ Οκτ 04, 2010 1:52 pm

Εχεις πμ.

Dachar

Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub Empty Απ: Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub

Δημοσίευση  panoskorinthos Πεμ Δεκ 01, 2011 11:36 pm

καλησπερα φιλοι εχω κ εγω το ιδιο προβλημα αν μπορει καποιος ας βοηθησει,εγω εχω προσπαθησει απο 2-3 email αλλα τιποτα!!!!
panoskorinthos
panoskorinthos

Αριθμός μηνυμάτων : 36
Ημερομηνία εγγραφής : 31/08/2011
Ηλικία : 39
Τόπος : κορινθος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub Empty Απ: Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub

Δημοσίευση  KYNIGOSDK Σαβ Δεκ 03, 2011 7:05 pm

panoskorinthos έγραψε:καλησπερα φιλοι εχω κ εγω το ιδιο προβλημα αν μπορει καποιος ας βοηθησει,εγω εχω προσπαθησει απο 2-3 email αλλα τιποτα!!!!
Θα γινει η ενεργοποιηση του λογαριασμου σου απλα καθηστερη λιγο η συνδεση και μενα ετσι εγινε Wink Wink
KYNIGOSDK
KYNIGOSDK

Αριθμός μηνυμάτων : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 01/12/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΚΟΤΥΛΙΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub Empty Απ: Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub

Δημοσίευση  panoskorinthos Κυρ Δεκ 04, 2011 2:25 pm

εχουν περασει τουλαχιστον 3μηνες μαλλον κατι αλλο γινεται.
panoskorinthos
panoskorinthos

Αριθμός μηνυμάτων : 36
Ημερομηνία εγγραφής : 31/08/2011
Ηλικία : 39
Τόπος : κορινθος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub Empty Απ: Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub

Δημοσίευση  KYNIGOSDK Κυρ Δεκ 04, 2011 7:46 pm

panoskorinthos έγραψε:εχουν περασει τουλαχιστον 3μηνες μαλλον κατι αλλο γινεται.
3 μηνες ειναι παρα πολυ.Εχεις αλλαξει email ?γιατι ισως το συστημα βρισκει την ιδια διευθηνση ιρ με αλλο emai και γιαυτο το εκλαβανει ως διπλοεγγραφη.
KYNIGOSDK
KYNIGOSDK

Αριθμός μηνυμάτων : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 01/12/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΚΟΤΥΛΙΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub Empty Απ: Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub

Δημοσίευση  panoskorinthos Κυρ Δεκ 04, 2011 10:36 pm

την πρωτη φορα που εκανα εγγραφη μου ειχαν στειλει μην. οτι θα μου στειλουν τον κωδικο αλλα τιποτα
panoskorinthos
panoskorinthos

Αριθμός μηνυμάτων : 36
Ημερομηνία εγγραφής : 31/08/2011
Ηλικία : 39
Τόπος : κορινθος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub Empty Απ: Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub

Δημοσίευση  KYNIGOSDK Δευ Δεκ 05, 2011 7:31 pm

panoskorinthos έγραψε:την πρωτη φορα που εκανα εγγραφη μου ειχαν στειλει μην. οτι θα μου στειλουν τον κωδικο αλλα τιποτα
Στειλε ενα μυνημα στον διαχειριστη του σαιτ μετα στοιχεια σου το email σου και τον κωδικο σου και το ονομα που εχεις δηλωση ωστε να καταγραψει ακριβως τα στοιχεια σου πολυ φοβαμαι οτι εχει μπλοκαρει το συστημα αυτο που σου ειπα πιο πανω.Αυτο το ειχα παθει και εγω και στην συνεχεια του εστειλα τα στοιχεια μου και μετα απο λιγο με συνδεσε.
KYNIGOSDK
KYNIGOSDK

Αριθμός μηνυμάτων : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 01/12/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΚΟΤΥΛΙΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub Empty Απ: Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub

Δημοσίευση  panoskorinthos Τρι Δεκ 06, 2011 6:28 pm

πως επικοινωνω μαζι του ομως?οταν κανω κλικ επανω στον διαχειριστη δεν γινεται.ευχαριστω πολυ κ συγνωμη αν σε ζαλισα!!
panoskorinthos
panoskorinthos

Αριθμός μηνυμάτων : 36
Ημερομηνία εγγραφής : 31/08/2011
Ηλικία : 39
Τόπος : κορινθος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub Empty Απ: Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub

Δημοσίευση  KYNIGOSDK Τρι Δεκ 13, 2011 7:33 pm

panoskorinthos έγραψε:πως επικοινωνω μαζι του ομως?οταν κανω κλικ επανω στον διαχειριστη δεν γινεται.ευχαριστω πολυ κ συγνωμη αν σε ζαλισα!!
ΓΡΑΨΕ =info@nivaclyb.gr.ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΕΥΘΗΝΣΗ ΤΟΥ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΣΤΕΙΛΕ ΤΟΥ ΜΗΝΥΜΑ. Wink
KYNIGOSDK
KYNIGOSDK

Αριθμός μηνυμάτων : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 01/12/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΚΟΤΥΛΙΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub Empty Απ: Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub

Δημοσίευση  Tefkros Τετ Ιαν 11, 2012 1:02 pm

Γενικά το nivaclub έχει κρεμάσε απο τα μέσα Δεκέμβρη. Έχω κάνει αίτηση για εγγραφή, αλλά τίποτα. Μήπως έχει να κάνει με το κλείσιμο της αντιπροσωπείας το οποίο έμαθα έγινε την Δευτέρα που μας πέρασε;;
Tefkros
Tefkros

Αριθμός μηνυμάτων : 52
Ημερομηνία εγγραφής : 11/01/2012
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Στέφανος Αττική

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub Empty Απ: Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub

Δημοσίευση  dimitris_tl Τετ Ιαν 11, 2012 1:42 pm

Ποπο τι νέα είναι αυτά που μας φέρνεις !!!
και τα παιδιά που εργαζόντουσαν εκεί?
ποποπο δεν θέλω να το σκέφτομαι...
πάντως το φόρουμ (Nivaclub.gr) από ότι γνωρίζω έχει να κάνει με το Νιβα-Club και όχι με την αντιπροσωπία....
dimitris_tl
dimitris_tl

Αριθμός μηνυμάτων : 137
Ημερομηνία εγγραφής : 13/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub Empty Απ: Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub

Δημοσίευση  sputnik Τετ Ιαν 11, 2012 3:40 pm

αν δεν κάνω λάθος, το χορηγούσε (?) η αντιπροσωπεία. κρίμα πάντως.....
sputnik
sputnik

Αριθμός μηνυμάτων : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 06/03/2010
Ηλικία : 48
Τόπος : παντού

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub Empty Απ: Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub

Δημοσίευση  dimitris_tl Τετ Ιαν 11, 2012 3:57 pm

Κοίτα για το φόρουμ (www.ladanivaclub.gr) ναι έτσι ήταν, αλλά για το επόμενο φόρουμ (www.nivaclub.gr) δεν είναι σίγουρο, αυτός που σίγουρα γνωρίζει είναι ο Τσεπ ...
Και φυσικά είναι κρίμα διότι έμεινε κόσμος χωρίς δουλειά και κατα δεύτερο λόγο εμείς οι υπόλοιποι....
dimitris_tl
dimitris_tl

Αριθμός μηνυμάτων : 137
Ημερομηνία εγγραφής : 13/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub Empty Απ: Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub

Δημοσίευση  KYNIGOSDK Τετ Ιαν 11, 2012 11:15 pm

ME TON ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΟΥ ΝΙVACLYB ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΕΙΧΑΝ ΡΙΞΕΙ ΙΟ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Evil or Very Mad ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΘΕΣΕΙ ΣΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ..ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ 1 ΜΗΝΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΟΓΩ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΤΙΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ Wink ΠΑΝΤΩΣ ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ Η ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΤΕΛΙΚΑ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΟ ΧΑΝΤΑΚΩΣΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΤΕΛΗ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΤΙΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΠΑΕΙ ΚΑΤΑ ΔΙΑΟΛΟΥ Shocked Shocked
KYNIGOSDK
KYNIGOSDK

Αριθμός μηνυμάτων : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 01/12/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΚΟΤΥΛΙΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub Empty Απ: Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub

Δημοσίευση  Admin Πεμ Ιαν 12, 2012 12:36 am

dimitris_tl έγραψε:Κοίτα για το φόρουμ (www.ladanivaclub.gr) ναι έτσι ήταν, αλλά για το επόμενο φόρουμ (www.nivaclub.gr) δεν είναι σίγουρο, αυτός που σίγουρα γνωρίζει είναι ο Τσεπ ...
Και φυσικά είναι κρίμα διότι έμεινε κόσμος χωρίς δουλειά και κατα δεύτερο λόγο εμείς οι υπόλοιποι....

Όσον αφορά το επόμενο forum από όσο ξέρω ήταν του Τσεπ. Δεν είχε σχέση με την αντιπροσωπεία. Από όσο ξέρω εκείνος το διατηρούσε. Θέλω να πιστεύω ότι θα επανέλθει.
Αν και είναι τελείως κουλό το ότι έχει μείνει τόσο καιρό κάτω.
Στην αντιπροσωπεία εδώ και πολύ καιρό είχαμε απολύσεις και γενικά το πράγμα είχε συρρικνωθεί απίστευτα. Ήταν λογικό να κλείσει μετά από λάθος κατ εμέ πολιτικής και επιλογών ειδικά σε περίοδο κρίσης. Το θέμα είναι να βρεθεί κάποιος ικανός να αναλάβει την αντιπροσώπευση του συγκεκριμένου αυτοκινήτου στην Ελλάδα. Προς το παρών από όσο φαίνεται μάλλον το φέρνει ο Μιχόπουλος http://lada-chalkida.gr/greeke/index.php με επιφύλαξη γιατί δεν είμαι και σίγουρος. Όντως κρίμα για αυτούς που δουλεύανε εκεί και όχι μόνο βέβαια. Το πράγμα έχει παραγίνει και η ανεργία σπάει κόκκαλα. Να δούμε που θα μας βγάλει.
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 158
Ημερομηνία εγγραφής : 08/05/2009
Ηλικία : 50

http://nivagr.forumaction.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub Empty Απ: Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub

Δημοσίευση  dimitris_tl Πεμ Ιαν 12, 2012 12:55 am

Μακάρι να πάει καλά ο Μιχαλόπουλος και να φέρει τίποτα Νιβα με πετρέλαιο, αλλά φοβάμαι λίγο δύσκολο διότι πρέπει να είναι Euro 4 η Euro 5 από καυσαέρια και τα τελευταία Νιβα που βγήκαν στην παραγωγή είναι Euro 3 από ότι γνωρίζω...
dimitris_tl
dimitris_tl

Αριθμός μηνυμάτων : 137
Ημερομηνία εγγραφής : 13/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub Empty Απ: Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub

Δημοσίευση  KYNIGOSDK Πεμ Ιαν 12, 2012 11:20 pm

Ο ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΦΕΡΝΕΙ ΑΜΑΞΙΑ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΥΛΑΕΙ 1000 ΕΥΡΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΦΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΠΗΡΑ ΤΟ 2003 ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΜΙΛΗΣΕΙ WinkΠΑΝΤΩΣ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΦΕΡΝΕΙ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΑΛΛΕΣ ΒΑΦΕΣ ΑΛΛΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΓΕΝΙΚΑ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΕΓΜΕΝΑ Wink ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΦΕΡΝΕ Η ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΗΤΑΝ 2 ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΝΑ ΠΕΤΑΕΙ ΤΟ ΧΡΩΜΑ Η ΝΑ ΣΚΟΥΡΙΑΖΕΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΛΕΥΚΑ ΧΡΩΜΑΤΑ Embarassed Embarassed
KYNIGOSDK
KYNIGOSDK

Αριθμός μηνυμάτων : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 01/12/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΚΟΤΥΛΙΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub Empty Απ: Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub

Δημοσίευση  Admin Παρ Ιαν 13, 2012 2:00 am

KYNIGOSDK έγραψε:Ο ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΦΕΡΝΕΙ ΑΜΑΞΙΑ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΥΛΑΕΙ 1000 ΕΥΡΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΦΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΠΗΡΑ ΤΟ 2003 ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΜΙΛΗΣΕΙ WinkΠΑΝΤΩΣ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΦΕΡΝΕΙ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΑΛΛΕΣ ΒΑΦΕΣ ΑΛΛΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΓΕΝΙΚΑ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΕΓΜΕΝΑ Wink ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΦΕΡΝΕ Η ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΗΤΑΝ 2 ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΝΑ ΠΕΤΑΕΙ ΤΟ ΧΡΩΜΑ Η ΝΑ ΣΚΟΥΡΙΑΖΕΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΛΕΥΚΑ ΧΡΩΜΑΤΑ Embarassed Embarassed

Φέρνει ακόμα δηλαδή??? Κανονικά?? Ξέρουμε κόστος περίπου?? Με παραγγελία? Και αν ναι πόσο καιρό περιμένεις γενικά?
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 158
Ημερομηνία εγγραφής : 08/05/2009
Ηλικία : 50

http://nivagr.forumaction.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub Empty Απ: Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub

Δημοσίευση  NIKVILLIOTIS Παρ Ιαν 13, 2012 3:40 pm

Tefkros έγραψε:Γενικά το nivaclub έχει κρεμάσε απο τα μέσα Δεκέμβρη. Έχω κάνει αίτηση για εγγραφή, αλλά τίποτα. Μήπως έχει να κάνει με το κλείσιμο της αντιπροσωπείας το οποίο έμαθα έγινε την Δευτέρα που μας πέρασε;;
....και τα γραμμάτια που θα τα πληρώνουμε????? Shocked Shocked
Λέτε να μας τα....... χαρίσουν ????? cheers cheers

NIKVILLIOTIS

Αριθμός μηνυμάτων : 90
Ημερομηνία εγγραφής : 24/02/2010
Ηλικία : 65
Τόπος : Μικροχώρι-ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub Empty Απ: Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub

Δημοσίευση  dimitris_tl Παρ Ιαν 13, 2012 6:27 pm

Μην χαίρεσαι,
τα γραμμάτια τα χρωστάς στην τράπεζα, η Λάντα τα έχει πάρει τα λεφτά της από το δάνειο που πήρες από την τράπεζα....
dimitris_tl
dimitris_tl

Αριθμός μηνυμάτων : 137
Ημερομηνία εγγραφής : 13/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub Empty Απ: Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub

Δημοσίευση  KYNIGOSDK Σαβ Ιαν 14, 2012 2:38 pm

Admin έγραψε:
KYNIGOSDK έγραψε:Ο ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΦΕΡΝΕΙ ΑΜΑΞΙΑ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΥΛΑΕΙ 1000 ΕΥΡΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΦΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΠΗΡΑ ΤΟ 2003 ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΜΙΛΗΣΕΙ WinkΠΑΝΤΩΣ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΦΕΡΝΕΙ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΑΛΛΕΣ ΒΑΦΕΣ ΑΛΛΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΓΕΝΙΚΑ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΕΓΜΕΝΑ Wink ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΦΕΡΝΕ Η ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΗΤΑΝ 2 ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΝΑ ΠΕΤΑΕΙ ΤΟ ΧΡΩΜΑ Η ΝΑ ΣΚΟΥΡΙΑΖΕΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΛΕΥΚΑ ΧΡΩΜΑΤΑ Embarassed Embarassed

Φέρνει ακόμα δηλαδή??? Κανονικά?? Ξέρουμε κόστος περίπου?? Με παραγγελία? Και αν ναι πόσο καιρό περιμένεις γενικά?
ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΒΑΖΕΙ 1000 ΕΥΡΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ Wink ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΕΧΕΙ 560 ΤΕΛΗ Shocked ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΑΣΥΜΦΟΡΟ. Shocked
KYNIGOSDK
KYNIGOSDK

Αριθμός μηνυμάτων : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 01/12/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΚΟΤΥΛΙΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub Empty Απ: Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub

Δημοσίευση  Tefkros Σαβ Ιαν 14, 2012 4:54 pm

KYNIGOSDK έγραψε:Ο ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΦΕΡΝΕΙ ΑΜΑΞΙΑ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΥΛΑΕΙ 1000 ΕΥΡΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΦΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΠΗΡΑ ΤΟ 2003 ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΜΙΛΗΣΕΙ WinkΠΑΝΤΩΣ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΦΕΡΝΕΙ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΑΛΛΕΣ ΒΑΦΕΣ ΑΛΛΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΓΕΝΙΚΑ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΕΓΜΕΝΑ Wink ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΦΕΡΝΕ Η ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΗΤΑΝ 2 ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΝΑ ΠΕΤΑΕΙ ΤΟ ΧΡΩΜΑ Η ΝΑ ΣΚΟΥΡΙΑΖΕΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΛΕΥΚΑ ΧΡΩΜΑΤΑ Embarassed Embarassed

Λοιπόν ο Μιχόπουλος διαφημίζει ότι έφερε το EURO 5 NIVA, ή όπως βρήκα στο ίντερνετ το NIVA 4X4M (ο διάδοχος του 21214 που έφερνε η αντιπροσωπία της LADA στο ΕΛΛΑΝΤΑ). Απο τα βίντεο που είδα και δεν με αφήνουν να ανεβάσω, γιατί είμαι λέει νέος χρήστης, το "Μ" έχει EURO 5 (όπως το λένε EGAS), με εγκέφαλο Bosch, Ηλεκτρονικό πεντάλ γκαζιού Shocked, ΒΕΛΤΙΩΜΕΝΗ ανάρτηση bounce, νέα πάνελ στις πόρτες, καινούργιο ηλεκτρονικό ταμπλό, και τα μεγάλα φλάς - Φώτα πορείας μπροστά. Όποιος είναι κοντά στην Χαλκίδα να πεταχτεί μέχρι το παλουκάρι εκεί να δεί αν είναι το NIVA M ή απλά το 21214.
Μόλις ΜΠΟΡΕΣΩ Evil or Very Mad ανεβάζω και τα 2 Βίντεο
Tefkros
Tefkros

Αριθμός μηνυμάτων : 52
Ημερομηνία εγγραφής : 11/01/2012
Ηλικία : 42
Τόπος : Άγιος Στέφανος Αττική

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub Empty Απ: Προγλήματα σύνδεσης με nivaclub

Δημοσίευση  Admin Σαβ Ιαν 14, 2012 10:25 pm

Tefkros έγραψε:
KYNIGOSDK έγραψε:Ο ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΦΕΡΝΕΙ ΑΜΑΞΙΑ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΥΛΑΕΙ 1000 ΕΥΡΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΦΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΠΗΡΑ ΤΟ 2003 ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΜΙΛΗΣΕΙ WinkΠΑΝΤΩΣ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΦΕΡΝΕΙ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΑΛΛΕΣ ΒΑΦΕΣ ΑΛΛΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΓΕΝΙΚΑ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΕΓΜΕΝΑ Wink ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΦΕΡΝΕ Η ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΗΤΑΝ 2 ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΝΑ ΠΕΤΑΕΙ ΤΟ ΧΡΩΜΑ Η ΝΑ ΣΚΟΥΡΙΑΖΕΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΛΕΥΚΑ ΧΡΩΜΑΤΑ Embarassed Embarassed

Λοιπόν ο Μιχόπουλος διαφημίζει ότι έφερε το EURO 5 NIVA, ή όπως βρήκα στο ίντερνετ το NIVA 4X4M (ο διάδοχος του 21214 που έφερνε η αντιπροσωπία της LADA στο ΕΛΛΑΝΤΑ). Απο τα βίντεο που είδα και δεν με αφήνουν να ανεβάσω, γιατί είμαι λέει νέος χρήστης, το "Μ" έχει EURO 5 (όπως το λένε EGAS), με εγκέφαλο Bosch, Ηλεκτρονικό πεντάλ γκαζιού Shocked, ΒΕΛΤΙΩΜΕΝΗ ανάρτηση bounce, νέα πάνελ στις πόρτες, καινούργιο ηλεκτρονικό ταμπλό, και τα μεγάλα φλάς - Φώτα πορείας μπροστά. Όποιος είναι κοντά στην Χαλκίδα να πεταχτεί μέχρι το παλουκάρι εκεί να δεί αν είναι το NIVA M ή απλά το 21214.
Μόλις ΜΠΟΡΕΣΩ Evil or Very Mad ανεβάζω και τα 2 Βίντεο

Το πρόβλημα με τους νέους χρήστες όσον αφορά την δημοσίευση link την πρώτη εβδομάδα εγγραφής τους επιλύθηκε.

http://nivagr.forumotion.com/t176-topic
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 158
Ημερομηνία εγγραφής : 08/05/2009
Ηλικία : 50

http://nivagr.forumaction.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης